YCF to francuski producent motocykli powstały w 2004 roku. Firma została założona przez Yannick’a Coquard’a – reprezentanta Francji w motocrossie, który trenował na motocyklach typu pit bike głównie zimą. Razem z Dimitrim Bera – inżynierem żyjącym w Chinach 11 lat temu rozpoczeli współpracę. Jedenaście lat później YCF stało się dobrze znaną marką, która sprzedaje swoje motocykle w 15 krajach na całym świecie.

Aby dojść do takiego poziomu, YCF stał się prawdziwym producentem, z własnym działem badań i rozwoju w swojej własnej fabryce Chinach, którą prowadzi od 2009 roku. Dzięki posiadaniu własnej fabryki, YCF jest w stanie kontrolować proces produkcyjny na każdym jego etapie, dzięki temu jakość motocykli YCF jest nieustannie na bardzo wysokim poziomie. 

W 2016 roku YCF posiada łącznie 15 różnych modeli, które mogą być wykorzystywane zarówno na trasach off-road jak i również na torach asfaltowych. YCF posiada w sprzedaży motocykle o pojemności od 50 do 190 cm3  idealne dla każdej grupy wiekowej.  Pit Biki YCF to idealne motocykle do zabawy a także rywalizacji, dostępne również w Polsce.

MODELE 2018

niebawem pojawią się pozostałe modele 2018, jeszcze chwilka …

MODELE 2017